سیاست حریم خصوصی

ما هستیم

 نشانی وب‌سایت ما: https://arasnour.ir  دقت داشته باشید دقیقا در همین آدرس وب باشید.

شرایط گارانتی ، مرجوعی و بازپرداخت وجه کالا

تمامی محصولات شرکت دارای تاییدیه ها و استاندار کشوری بوده و قبل از ارسال تست و بازرسی فنی می شوند.

بازگشت وجه کالا فقط بیست و چهار ساعت بعد از خرید کالا بعد از کسر مالیات درگاه پرداخت امکان پذیر است.بعد از ارسال کالا امکان بازگشت وجه وجود ندارد لطفا قبل از خرید با اداره یا نهاد مربوطه در مورد برند ، سایز یا مارک محصول درخواستی سوال بفرمایید. شرکت هیچ مسئولیتی در قبال خرید اشتباه کالا توسط مشتری ندارد.

مرجوعی کالا به علت ارسال اشتباه کالا یا اشکال فنی تنها بیست و چهار ساعت بعد از دریافت کالا توسط مشتری اماکن پذیر است.

تمامی کالاها دارای گارانتی بوده به علت شرایط خاص کالاهای شرکت گارانتی در صورتی که تصویر کالای مربوطه ارسالی توسط خریدار توسط کارشناسان بررسی و تایید بشود امکان رسیدگی وجود دارد.

توجه: هرگونه  شکستگی ، یخ زدگی ،شوک الکتریکی، آتش سوزی، بی احتیاطی در نصب و جابجایی محصول، نصب کالا بصورت غیر استاندارد و توسط افراد غیر متخصص شامل گارانتی نمی شود.

دیدگاه‌ها

 هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم  – آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌های مرورگرتان ذخیره شوند. اینها برای راحتی شما هستند، 

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید”  ، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوا

مقالات و مطالب  ، محصولات و هر گونه فایل  موجود در این سایت که ممکن است شامل محتوای  (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات ، فایلها ،محصولات ، و غیره) باشد.  که کاملا اختصاصی بوده  و هر گونه استفاده بدونه اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است در صورتی که حساب کاربری داشته و به وبسایت وارد شده باشید.که این امور کاملا در چهارچوب قوانین کشوری مربوط به حفظ داده و محتوا می باشد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت. که بیانگر نحوره اشتراک گذاری است

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 نظر و متادیتای  به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم دستی، یا به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند فیک نباشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 اگر در این سایت حساب کاربری دارید  ، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

 دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی و اسپم شناخته شوند.